Region Östergötland

Ledning och kontakter

Karin Andersson
010-103 24 73
Verksamhetschef
karin.andersson@regionostergotland.se

Annika Stjernström
010-103 10 72
Enhetschef
annika.stjernstrom@regionostergotland.se

Inger Styf
010-103 76 26
Enhetschef
inger.styf@regionostergotland.se

Kerstin Thunberg
010-103 30 07
Leg. biomedicinsk analytiker, kvalitetssamordnare
kerstin.thunberg@regionostergotland.se

Mahin Alipouratigh
010-103 83 89
Leg. biomedicinsk analytiker/Biolog, laboratorieinstruktör, transportansvarig
mahin.alipouratigh@regionostergotland.se

Malin Fredriksson
010-103 32 67, 103 83 89
Leg. biomedicinsk analytiker, laboratorieinstruktör molekylär
malin.fredriksson@regionostergotland.se

Tina Falkeborn
010-103 96 14
Biolog, PHD, Huvudhandledare
tina.falkeborn@regionostergotland.se
 

Specialistläkare

 

Baqir Haitham
010-103 45 56
haitham.baqir@regionostergotland.se

 

Henningsson Anna
070-220 5110
anna.henningsson@regionostergotland.se

 

Serrander Lena
010-103 95 09 
99509 (personsökare)
lena.serrander@regionostergotland.se

 

Ydrenius Liselotte
010-103 45 18
liselotte.ydrenius@regionostergotland.se

 

Åkerlund Anna 
010-103 45 51
anna.akerlund@regionostergotland.se
 

 

ST-läkare

Ola Jonsson
010-103 45 51
ola.n.jonsson@regionostergotland.se

 

Elin Andersson
010-103 20 95
elin.marg.andersson@regionostergotland.se

 

Matilda Persson
010-103 20 95
Matilda.Persson@regionostergotland.se