Region Östergötland

Ledning och kontakter

Johan Nordén
010-103 67 21
Verksamhetschef
johan.norden@regionostergotland.se

Karin Andersson
010-103 24 73
Enhetschef
karin.andersson@regionostergotland.se

Martina Nylander
010-103 70 73
Enhetschef
martina.nylander@regionostergotland.se

Annika Stjernström
010-103 10 72
Enhetschef
annika.stjernstrom@regionostergotland.se

Kerstin Thunberg
010-103 30 07
Leg. biomedicinsk analytiker, kvalitetssamordnare
kerstin.thunberg@regionostergotland.se

Mahin Alipouratigh
010-103 83 89
Leg. biomedicinsk analytiker/Biolog, laboratorieinstruktör
mahin.alipouratigh@regionostergotland.se

Malin Fredriksson
010-103 32 67, 103 83 89
Leg. biomedicinsk analytiker, laboratorieinstruktör molekylär
malin.fredriksson@regionostergotland.se

Tina Falkeborn
010-103 96 14
Biolog, PHD, Huvudhandledare
tina.falkeborn@regionostergotland.se
 

Specialistläkare

 

Baqir Haitham
010-103 45 56
haitham.baqir@regionostergotland.se

J Henningsson Anna
anna.henningsson@regionostergotland

 

Serrander Lena
010-103 95 09 
99509 (personsökare)
lena.serrander@regionostergotland.se

 

 

Ydrenius Liselotte
010-103 45 18
liselotte.ydrenius@regionostergotland.se

 

Åkerlund Anna 
010-103 45 51
anna.akerlund@regionostergotland.se
 

 

ST-läkare

Ola Jonsson 010-103 45 51

ola.n.jonsson@regionostergotland.se

 

Elin Andersson

elin.marg.andersson@regionostergotland.se